IGOR MITORAJ
(Oederan 1944 - Parigi 2014)
1986
penna su carta
cm 24x18,5
firmato e datato in alto a destra Mitoraj 7.1.86
Untitled
pen on paper
signed and dated top right Mitoraj 7.1.86