54

Tano Festa ©
(Roma, 1935 - Roma, 1988)

TANO FESTA

€ 3.500 / 5.500
Stima

TANO FESTA

(Roma 1935 - Roma 1988)

Rimini

1985

acrilico su tela

cm 100x100

firmato e datato

Rimini

1985

acrylic on canvas

100x100 cm

signed and dated