Llewelyn Lloyd
(Livorno 1879 - Firenze 1949)
MARCIANA MARINA
olio su tavola, cm 34x36
retro: firmato, titolato e datato “934 XII”
oil on panel, 34x36 cm
on the reverse: signed, titled and dated "934 XII"