ven 25 Giugno 2021
Asta Live 1033
520

INGHILTERRA VICTORIA (1837-1901) 2 POUNDS “JUBILEE” 1887

€ 500 / 800
Stima
Aggiudicazione

Au gr. 15,99

SPL/FDC EF/MS