SAVOIA. QUATTRO MARENGHI
Carlo Alberto 20 Lire 1847; Vittorio Emanuele II 20 Lire 1873 M; Umberto I 20 Lire 1885, 1891
Au tot gr. 25,60
BB/SPL VF/EF (4)