mer 7 Luglio 2021
Asta Live 1056
120

Crash
(Bronx, new york, 1961)

CRASH

€ 2.500 / 4.500
Stima

CRASH

(Bronx, New York 1961)

2016

acrilico su tela

cm 51x51

al retro firmato e datato "2016"

Untitled

2016

acrylic on canvas

51x51 cm

on the reverse signed and dated "2016"