Emma Ciardi
(Venezia 1879 - 1933)
BOBOLI
olio su tela, cm 102x124,5
firmato e datato "Boboli 1910" a sininistra
oil on canvas, 102x124.5 cm
signed and dated "Boboli 1910" on the left