JOAN MIRO'
(Barcelona 1893 - Palma de Mallorca 1983)
Ja ajudeu la cultura catalana
1974
litografia
cm 75x55
firmata e numerata a matita
esemplare 5/75
Maeght Éditeur, Joan Miró Lithographe Vol. Lithographs vol. V 1972 - 1975, Maeght Editer: Paris, 1992 (ill.)
© Successió Miró