Antonio Puppo
(primo sec. XIX)
CROCIFISSIONE
olio su tela, cm 38x28,5
retro: firmato e datato "1801"
CRUCIFIXION
oil on canvas, 38x28.5 cm
on the reverse: signed and dated "1801"