Online,
ven 7 - mar 18 Giugno 2024
Asta online 1309
125

Da Antoon van Dyck, sec. XX

€ 100 / 150
Stima
Aggiudicazione

Da Antoon van Dyck, sec. XX

DEPOSIZIONE

olio su cartone, cm 19x37,5

After Antoon van Dyck, 20th century

THE LAMENTATION OF CHRIST

oil on cardboard, cm 19x37,5