wed 4 June 2014
Live auction 33
141

Tre vasi Thailandia sec. XV-XVI, in ceramica policroma, alt. cm 33, cm 29, cm 27,5

€ 800 / 1.200

Three polychrome ceramic vases Thailand 15th/16th century