thu 29 May 2014
Live auction 34
709

Giacomo Lauro

Giacomo Lauro

Descriptio traslationes sancta domus beatissime virginis e narareth in

dalmatiam et inde lauretum. 1606

Acquaforte e bulino. mm460x710.

Alcuni strappi e lacune restaurate. In cornice.