Fine silver, Coins and Medals, Books

mon 26 November 2018
Live auction 276
436

CILE REPUBBLICA 100 PESOS 1949

Au gr. 20,37 Fried. 54

SPL/FDC

CILE REPUBLIC 100 PESOS 1949 EF/UNC