Fine silver, Coins and Medals, Books

mon 26 November 2018
Live auction 276
441

FRANCIA CINQUE MEZZI MARENGHI

FRANCIA CINQUE MEZZI MARENGHI

1856 (2), 1857 (2), 1911

Au tot. gr. 16,00

BB/SPL (5)

FRANCE FIVE GOLD MEZZI MARENGHI VF/EF