Fine silver, Coins and Medals, Books

mon 26 November 2018
Live auction 276
437

FRANCIA DUE MARENGHI

FRANCIA DUE MARENGHI

20 Franchi 1818 Parigi, 20 Franchi 1841 Parigi

Au gr. tot. 12,87

BB+/q.SPL (2)

FRANCE TWO MARENGHI VF+/almost EF