ARCADE | 14th TO 20th CENTURY Paintings

tue 26 February 2019
Live auction 290
125

Scuola fiamminga, sec. XVII

€ 4.000 / 5.000

Scuola fiamminga, sec. XVII

RITRATTO MASCHILE

olio su tela, cm 60x52

Flemish school, 17th century

MALE PORTRAIT

oil on canvas, cm 60x52