ARCADE | 14th TO 20th CENTURY Paintings

tue 26 February 2019
Live auction 290
109

Scuola inglese, sec. XVIII

Scuola inglese, sec. XVIII

RITRATTO FEMMINILE

olio su avorio (?), cm 9,5x7,5

English school, 18th century

FEMALE POTRAIT

oil on ivory (?), cm 9,5x7,5