ARCADE | 14th TO 20th CENTURY Paintings

tue 26 February 2019
Live auction 290
271

Scuola romana, sec. XIX

€ 4.000 / 8.000

Scuola romana, sec. XIX

PASTORELLO DORMIENTE

olio su tela, cm 86x117

Roman school, 19th century

SLEEPING SHEPHERD

oil on canvas, cm 86x117