ARCADE | 14th TO 20th CENTURY Paintings

tue 26 February 2019
Live auction 290
99

Scuola veneta, sec. XVI

Scuola veneta, sec. XVI

SACRA FAMIGLIA

olio su tavola, cm 27x30

Venetian school, 16th century

HOLY FAMILY

oil on panel, cm 27x30