ARCADE | Silver, books, porcelain and maiolica

thu 30 - fri 31 May 2019
Live auction 300
110

BOCCALE, PROBABILMENTE LONDRA, SECOLO XIX

SILVER MUG, PROBABLY LONDON, 19TH CENTURY