Modern and Contemporary Art

mon 9 December 2019
Live auction 324
93

Rodolfo Martini ©
(1950)

RODOLFO MARTINI

RODOLFO MARTINI

( 1950)

1981

olio su tela

cm 35x35

firmato e datato

Untitled

1981

oil painting on canvas

35x35 cm

signed and dated