ONLINE AUCTION | AUREA. ITALIAN AND FOREIGN GOLD COINS AND MEDALS

mon 23 November - thu 3 December 2020
Online auction 1034
45

GRAN BRETAGNA. OTTO STERLINE

€ 2.200 / 2.900

GRAN BRETAGNA. OTTO STERLINE

Au tot. gr. 64,00

SPL/FDC EF/MS (8)