Online auction | Aurea. Italian and foreign gold coins and medals

mon 14 - mon 21 June 2021
Online auction 1074
51

FRANCIA. CINQUE MONETE DA 20 FRANCHI

€ 1.000 / 1.300

Au tot. gr. 32,25

BB/SPL VF/EF (5)