Online auction | Aurea. Italian and foreign gold coins and medals

mon 14 - mon 21 June 2021
Online auction 1074
47

FRANCIA. NAPOLEONE III (1852-1870). 20 FRANCHI 1863 BB

Au gr. 6,45

FDC MS