ARCADE | 15th to 20th century paintings

tue 5 October 2021
Live auction 1077
140

Scuola italiana, sec. XVII

Scuola italiana, sec. XVII

VERGINE

olio su rame, cm 28,5x22

Italian school, sec. XVII

THE VIRGIN

oil on copper, cm 28,5x22