ARCADE | 16th to 18th century paintings

tue 1 March 2022
Live auction 1114
159

After Rubens, 19th century

€ 5.000 / 8.000

After Rubens, 19th century

ANDROMEDA

oil o canvas, cm 191x95,5

Da Rubens, sec. XIX

ANDROMEDA

olio su tela, cm 191x95,5