ARCADE | 16th to 18th century paintings

tue 1 March 2022
Live auction 1114
163

Flemish school, 17th century

€ 6.000 / 8.000

Flemish school, 17th century

MADONNA

oil on canvas, cm 109x80

Scuola fiamminga, sec. XVII

MADONNA

olio su tela cm 109x80