ARCADE | 19th to 20th century paintings

tue 1 March 2022
Live auction 1124
256

Contardo Barbieri ©
(Broni (pv), 1900 - Broni (pv), 1966)

Contardo Barbieri

Contardo Barbieri

(Broni 1900 - Broni 1966)

VENICE

oil on canvas cardboard, 32x42 cm

VENEZIA

olio su cartoncino telato, cm 32x42

firmato in basso a destra