OLD MASTER PAINTINGS

tue 23 May 2023
Live auction 1209
38

Artist og 17th century

€ 4.000 / 6.000

Artist og 17th century

BATTLE SCENE

oil on canvas, cm 43x52,5

Artista del sec. XVII

BATTAGLIA

olio su tela, cm 43x52,5