OLD MASTER PAINTINGS

wed 15 November 2023
Live auction 1238
33

Venetian school, 17th century

€ 8.000 / 12.000

Venetian school, 17th century

VANITAS

oil on canvas, cm 106,5x127

Scuola veneziana, sec. XVII

VANITAS

olio su tela, cm 106,5x127