Workshop of Bassano, 17th century
THE ALLEGORY OF AUTUMN
oil on canvas, cm 132x198,5
Bottega dei Bassano, sec. XVII
ALLEGORIA DELL'AUTUNNO
olio su tela, cm 132x198,5