ARCADE | 15th TO 18th CENTURY PAINTINGS

wed 6 March 2024
Live auction 1281
19

Emilian school, 17th century

€ 3.000 / 5.000

Emilian school, 17th century

ARTEMISIA

oil on canvas, cm 94,5x71

Scuola emiliana, sec. XVII

ARTEMISIA

olio su tela, cm 94,5x71