ONLINE,
sat 1 - tue 11 June 2024
Online auction 1289
84

NAPOLI. FERDINANDO IV DI BORBONE (1759-1816) 6 DUCATI 1776

Au gr. 8,81 Busto a d. R/ Stemma coronato. Gig. 24

BB/SPL VF/EF