ONLINE,
sat 1 - tue 11 June 2024
Online auction 1289
396

STATI UNITI. MORGAN DOLLAR 1878 SAN FRANCISCO

€ 80 / 120

Ar gr.26,69    KM 110

Patina iridescente, FDC Iridescent tone, MS