OLD MASTER PAINTINGS

Online,
fri 7 - tue 18 June 2024
Online auction 1309
25

Lombard school, 17th century

Lombard school, 17th century

SAINT LUCY

oil on canvas, cm 77x62

Scuola lombarda, sec. XVII

SANTA LUCIA

olio su tela, cm 77x62