OLD MASTER PAINTINGS

Online,
fri 7 - tue 18 June 2024
Online auction 1309
105

€ 1.000 / 1.500

Dutch school, 18th century

FEMALE PORTRAIT

oil on canvas, cm 75x63

Scuola olandese, sec. XVIII

RITRATTO FEMMINILE

olio su tela, cm 75x63