OLD MASTER PAINTINGS

wed 20 November 2024
Live auction 1320
20

Lombard school, 16th century

€ 10.000 / 15.000

Lombard school, 16th century

MALE PORTRAIT

oil on canvas, cm

Scuola lombarda, sec. XVI

RITRATTO MASCHILE

olio su tela, cm